Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

Srovnání parametrů SwitchVPN s Hide Me VPN Free: V čem je která lepší?

Redakce doporučuje

Koho se vyplatí objednat: SwitchVPN, nebo se spíše vyplatí HideMe Free VPN? Proklepli jsme si obě VPN, konečný výsledek je 5,2/10 vs 6,2/10.

Naměřená rychlost SwitchVPN vs HideMe Free VPN, která vítězí?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o Switch VPN a Hide Me VPN Free.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 30 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 110 Mb/s. SwitchVPN se projevila o 80 Mb/s pomalejší v porovnání s HideMe Free VPN.

Rychlost nahrávání udává upload, u SwitchVPN činil 32 Mb/s. HideMe VPN Free jsme v průměru naměřili 120 Mb/s. Je tak o 88 Mb/s rychlejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 91 ms. Konkurentovi Hide.Me VPN Free skript naměřil průměrných 24 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže SwitchVPN je o 67 ms horší.

Výsledek recenze SwitchVPN proti Hide Me Free VPN činí 3 /10 – 8/10.

Zvládá SwitchVPN obejít geolock Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, SwitchVPN to zvládne. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Hide Me VPN Free zahraniční Netflix odblokovat nedokáže.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž HideMe Free VPN tuto funkci obsahuje. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí nenabízí.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a BitTorrent. Např. SwitchVPN zahrnuje ochranu před DNS úniky a Hide Me VPN Free kupříkladu má white list.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 5 /10 vs. 3/10.

Porazí konkurenci SwitchVPN v šíři nabízených zemí a serverů?

Nízká nabídka VPN serverů může způsobit nízkou rychlost, SwitchVPN má 290 serverů, v aplikaci Hide Me Free VPN jsme se dopočítali 5 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 285 víc .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u Hide.Me VPN Free byl 4. Srovnávaná VPN jich nabízí 34, o 30 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Switch VPN dokáže 3. Hide Me VPN Free povolí připojit současně 1 zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN zdarma.

Které platformy umí SwitchVPN a jaké umí HideMe Free VPN?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, SwitchVPN umí operační systém Android a připojí zařízení s operačním systémem iOS. HideMe Free VPN iPhony s iOS připojí, Android OS standardně dokáže ochránit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, SwitchVPN je registrována v Indii. Sídlo druhé srovnávané VPN je v Malajsii.

Appka Switch VPN není k dostání v českém jazyce, Hide Me VPN Free česky lokalizována je.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Switch VPN výsledku 7/10, Hide Me Free VPN má 2/10.

Srovnání cen Switch VPN versus Hide Me Free VPN

Hide Me VPN Free lze objednat zdarma, objednat druhou z VPN si můžete již za 98 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 3 z 10, respektive 10 /10 pro druhou jmenovanou.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nejčastější otázky, které panují okolo mediace

Mediace se pomalu ale jistě dostává do povědomí stále většího množství lidí. I přesto však kolem ní panují určité...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img