Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

Brzdové třmeny: Repasované brzdiče se vyplatí

Redakce doporučuje

Brzdové třmeny neboli brzdiče jsou využívány u různých vozidel, ať už jde o osobní, nákladní či třeba kamiony. Kvůli vnějším podmínkám jako je vlhkost a posypová sůl jsou brzdiče poškozovány, proto je nutná jejich častá výměna.

Brzdový třmen

Pokud vás čeká oprava vzduchových nebo kapalinových brzd, následovat by měla také oprava brzdového třmenu. Není nutné kupovat nový brzdič, to se totiž nevyplácí. Namísto toho můžete ušetřit díky repasi. Oprava brzdových třmenů vás vyjde zhruba na třetinovou cenu ve srovnání s nákupem nových. U vozu přitom nepoznáte rozdíl, repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovná novému třmenu. Shodná je také jejich životnost, jde tak o spolehlivé a dostupné řešení.

Brzdové třmeny

Vzhledem k tomu, že brzdové třmeny jsou velmi namáhány a dochází k jejich poškození, jejich opravě se nelze vyhnout. Oprava je vhodnou volbou, již během krátkého času se můžete vrátit zpět do provozu. Repase je totiž rychlá, mnohdy probíhá ještě v ten den, kdy jste služby poptali, případně do druhého dne. U některých atypických třmenů se může stát, že oprava trvá dva dny. V každém případě jde však o rychlé a spolehlivé řešení, díky kterému budete mít brzdy opět ve skvělém stavu.

Třmen brzdový po repasi

Repase brzdových třmenů je důkladná, díky tomu se po opravě vyrovnají novým modelům. Třmen brzdový je nejprve rozebrán, poté se vyjme celý vnitřní agregát. Následuje otryskání odlitku brzdiče od rzi. Po otryskání přichází na řadu natření odlitku speciální barvou. Ta zvyšuje jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Celý vnitřní agregát je potom vyměněn za nový, čímž je repase brzdového třmenu kompletní.

Cena za repasované brzdové třmeny je příznivá, repase nabízí spolehlivé a příznivé řešení, se kterým budete spokojení.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nejčastější otázky, které panují okolo mediace

Mediace se pomalu ale jistě dostává do povědomí stále většího množství lidí. I přesto však kolem ní panují určité...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img