Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

CHANEL otevírá svůj první „POP UP“ butik v Marbelle: Připomíná soukromou přímořskou vilu

Redakce doporučuje

Pokud se chystáte toto léto do Španělska na místo s nejkrásnějším západem slunce, Marbellu, zavítejte do nově otevřeného „POP UP“ butiku CHANEL.

Vyhlášené španělské letovisko a destinace bohatá na historii, Marbella, se stala místem, kde CHANEL otevřel svůj další „POP UP“ butik. V Andalusii, na pobřeží Středozemního moře připomíná tento butik soukromou přímořskou vilu – rajská zahrada, uvolněná andaluská nálada. To vše přirozeně zalité světlem, naplněné klidným a příjemným prostředím s doteky přírodních zemitých materiálů v kombinaci s bujnou vegetací.

Čtěte také: CHANEL v Saint-Tropez láká dovolenkovou atmosférou: Sezónní butik na jihu Francie je oázou klidu

Hosté jsou vítáni v butiku na hotelové terase a potom, jak se dostanou dovnitř do Salonová prostorů, obklopují jejich pohodlné pohovky, které vybízejí k tomu, aby si ohlédli nejnovější kolekce, boty a doplňky.

V butiku najdou kolekci CHANEL COCO BEACH 2021 – exkluzivně pouze ve vybraných buticích po celém světě. Dále Ready-to-Wear kolekci jaro / léto 2021, kolekci métiers d’art „Le Château des Dames“. V butiku se také nachází výběr kabelek a doplňků, včetně J12 Watch a šperků COCO CRUSH Fine Jewellery, jakož i kolekce vůní LES EAUX a symbolický parfém CHANEL N ° 5, který letos slaví 100. výročí.

CHANEL s radostí vítá klienty v sezónním butiku v Marbelle od 9. července do září.

V butiku najdou kolekci CHANEL COCO BEACH 2021 – exkluzivně pouze ve vybraných buticích po celém světě

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nejčastější otázky, které panují okolo mediace

Mediace se pomalu ale jistě dostává do povědomí stále většího množství lidí. I přesto však kolem ní panují určité...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img