Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

Návrat Reese Witherspoon jako Pravé blondýnky po 20 letech: Třetí film pokračuje v posílení postavení žen

Redakce doporučuje

Dvacet neuvěřitelných let od premiéry prvního filmu Pravá blondýnka se dočká svého třetího pokračování. Legendární postava právničky s dobrým vkusem a veselou povahou se tak vrátí na televizní obrazovky a my se už nyní neumíme dočkat skvělé Reese Witherspoon.

Na zápletce pracuje už nový tým autorů a na produkci se bude podílet sama Reese Witherspoon, což je samo o sobě zárukou úspěchu.

Na zápletce pracuje už nový tým autorů a na produkci se bude podílet sama Reese Witherspoon, což je samo o sobě zárukou úspěchu.
Podle informací Deadline, třetí film Pravé blondýnky bude pravděpodobně pokračovat v poselství posílení postavení žen
Jelikož od premiéry této nezapomenutelně filmové komedie uběhlo již 20 let, některé věci budou přirozeně v novém filmu pozměněny.
Luke Wilson, který si zahrál ve filmu po boku Reese nejen právníka, ale v druhém pokračování i jejího snoubence.

+1 FOTOGRAFIA
Termín premiéry Pravé blondýnky 3 již potvrzen
Podle magazínu Variety by mělo být třetí pokračování filmu Pravá blondýnka v hlavní roli s úžasnou Reese Witherspoon naplánováno na 20. května 2022. Tehdy by měl být nový film uveden v kinech. Tento termín byl potvrzen samotnými herci ve videu na Youtube, kde se společně promluvili fanouškům. Viz ho zde …

Mohlo by vás zajímat: VIDEO: Natáčení filmu Sex ve městě je již v plném proudu. Jak bude ikonický příběh pokračovat?

První nepotvrzené info o návratu ve stylu od Elle Woodsové
Ještě dříve než bylo potvrzeno natáčení třetího pokračování Pravé blondýnky si Reese ještě v roce 2018 na svém Twitteru zavzpomínala na ikonickou roli Elle Woodsové. Post video sebe v bazénu ve filtrovaných bikinách. Přesně v takových, v jakých chtěla její postava Elle ve videu dobít Harvard. K tomu Reese napsala tento komentář: „Je to pravda.“ Pravděpodobně se už tehdy polemizovalo o pokračování této filmové lahůdky.

Podle informací Deadline, třetí film Pravé blondýnky bude pravděpodobně pokračovat v poselství posílení postavení žen

Staronový tým tvůrců pokračování
Protože však od premiéry této nezapomenutelně filmové komedie uběhlo již 20 let, některé věci budou přirozeně pozměněny. Na zápletce pracuje už nový tým autorů a na produkci se bude podílet i Reese, což je samo o sobě zárukou úspěchu. No na filmu pracují i ​​původní producenti filmů Marc Platt a Adam Siegel. Ještě loni informoval Deadline o tom, že scénář k tomuto filmu budou psát Mindy Kalinga a Dan Goor.

Čtěte také: Velký návrat Seleny Gomez na televizní obrazovky: V novém seriálu Hulu si zahraje po boku hvězdy komedie Stevea Martina

Snoubenec Elle by se návratu na televizní obrazovky potěšil
Luke Wilson, který si zahrál ve filmu po boku Reese nejen právníka, ale v druhém pokračování i jejího snoubence, prozradil loni v květnu pro Entertainment Tonight: „Nic oficiálně o tom, že by se pracovalo na další Pravé blondýnce, ale rád bych se ještě vrátil do své role. „

Luke Wilson, který si zahrál ve filmu po boku Reese nejen právníka, ale v druhém pokračování i jejího snoubence.

Návrat oblíbené postavy Paulette
Kromě těchto dvou hlavních postav si fanoušci zamilovali i postavu Paulette, kterou hrála Jennifer Coolidge. Dobrá zpráva! Ve třetím pokračování ji prý uvidíme. Sama Reese prozradila v rozhovoru pro The Hollywood Reporter v roce 2019, že jednou známou postavou z těch, které se vracejí, bude právě ona.

Kromě těchto dvou hlavních postav si fanoušci zamilovali i postavu Paulette, kterou hrála Jennifer Coolidge. Dobrá zpráva!

Třetí film bude pokračovat v poselství posílení žen
Podle informací Deadline, třetí film bude pravděpodobně pokračovat v poselství posílení postavení žen, což je vzhledem k současné klima v Hollywoodu i mimo něj obzvlášť důležité. Sama Reese v jmenovaném rozhovoru řekla: „Třetí díl bude plný zábavy, módy, úžasných feministických myšlenek. Bude to mít globální rozměr, uvidíte zvířata i vracejících se herců … „

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nejčastější otázky, které panují okolo mediace

Mediace se pomalu ale jistě dostává do povědomí stále většího množství lidí. I přesto však kolem ní panují určité...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img