Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

Vyhlídkový let balonem: zážitek jako žádný jiný

Redakce doporučuje

Při letu velkým letadlem toho cestujícím jen málo připomíná prapůvodní výraz pro létání – vzduchoplavba. Jen a pouze let balonem dokáže člověku zprostředkovat pocity prvních lidí, kteří se kdy vznesli do vzduchu, podle některých dost možná i stovky let předtím, než vzlétlo první letadlo. Hledáte-li opravdu silný zážitek – pro sebe nebo své blízké – vyhlídkový let balonem je to pravé.

Let balonem a co od něj čekat

Balonové létání je vrcholně romantické. Kdo by se nechtěl vznášet v tichu nad jedinečnou českou krajinou a jejími nejkrásnějšími místy? Pohled dolů z koše obřího horkovzdušného balonu je jiný než cokoliv, co jste dosud zažili. Pod vámi bude ubíhat divoká příroda, historické památky a monumenty, inženýrská díla i lidská sídla. Balon letí pomalu a oproti letadlu nabízí dokonalý výhled, vám ani vašemu fotoaparátu tak neuteče vůbec nic. Kolem vás bude proudit čerstvý vzduch a vy si budete plnými doušky vychutnávat nádherného pocitu svobody a radosti z létání.

Máte slabost pro krásu hlavního města a láká vás let balonem nad Prahou? A co se vydat balonem nad Karlštejn nebo Konopiště? Špatná volba v tomto případě neexistuje, let balonem je totiž úžasný vždycky.

Nejkrásnější dárek

Darujte svým blízkým či přátelům dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem. Anebo se do oblak vydejte sami, se svojí rodinou nebo protějškem svého srdce. Let balonem je krásný i bezpečný, prožít se při něm dá romantika i dobrodružství a každý, kdo jej absolvuje pozná svět ze zcela nové perspektivy.

Možná, že vás překvapí na letu balonem i cena. Je totiž příznivější, než byste čekali. Neváhejte proto a vydejte se poznat svět z výšky 300 nebo 500 m. Uzavřete spojenectví s větrem a horkým vzduchem a nechte se po modré obloze unášet tak, jako první vzduchoplavci.

https://www.youtube.com/watch?v=mUpm33O328U
- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nejčastější otázky, které panují okolo mediace

Mediace se pomalu ale jistě dostává do povědomí stále většího množství lidí. I přesto však kolem ní panují určité...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img